Asistent Store Manager

Candidatul ideal

CE CAUTAM:
Personalitate placuta cu excelente abilitati de comunicare si relationare, vanzare si negociere;
Tinuta si prezenta agreabile, amabil, atitudine pozitiva si proactiva;
Atentie distributiva, simt pentru detalii;
Capacitatea de a rezolva preobleme, sarcini multiple si de a respecta termene limita;
Inteligenta, dorinta si capacitate de a invata;
Experienta in fashion retail
Experienta in coordonarea unei echipe este un plus;
Foarte bun organizator;
Limba engleza scris si vorbit - nivel mediu-avansat;

CE OFERIM:
O pozitie stabila intr-o companie in expansiune;
Posibilitati reale de avansare si de crestere pe plan profesional;
Oportunitati de participare in proiecte interne;
Salariu competitiv;
Contract pe perioada nedeterminata;
Reduceri in cadrul magazinelor companiei;

Descrierea jobului

Organizarea, planificarea si coordonarea magazinului in lipsa Directorului de Magazin;
Realizarea planulului de vanzari si respectarea bugetului de cheltuieli;
Tinerea corecta a evidentei contabile primare a magazinului;
Recrutarea si selectia personalului (in colaborare cu Directorul de Magazin), formarea, motivarea, evaluarea si propunerea de penalizari pentru personalul din magazin;
Verificarea respectarii regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru a angajatilor din subordine; Monitorizarea performantei angajatilor si urmarirea realizarilor;

LPP SA is one of the most dynamic apparel companies in Central and Eastern Europe. The Company has been consistently operating in Poland and abroad for more than 26 years, successful in business on the demanding apparel market. LPP SA manages 5 fashion brands: Reserved, Cropp, House, Mohito and Sinsay. The Company has a network of over 1,700 sales outlets plus on-line stores of all its brands – it creates jobs for more than 25,000 employees in offices and sales structures in Poland, European, Asian and African countries. LPP SA is listed on the Warsaw Stock Exchange within the WIG20 Index and it belongs to the prestigious MSCI Poland Index.

LPP

Publicat pe 30.10.2018

București
Timișoara
Brașov
Constanța
Ploiești
Full Time
Mai puțin de 1 an
Învățământ Universitar
Fashion
Vânzări/Magazin
Engleză