Warning message

  • Acest Anunț de Job nu mai este activ. Caută Job-uri noi aici.

Lucrator comercial FT - Hervis Mega Mall

Candidatul ideal

Competente tehnice:

• Studii medii (liceu, scoala profesionala) sau studii superioare (in curs sau finalizate);
• CunostintePC: MS Office;
• Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Competente personale:

• Comunicativ;
• Orientat catre rezultate;
• Orientat catre client;
• Spirit de echipa;
• Responsabil.

Descrierea jobului

• Salariu minim garantat 2.100 lei brut + bonuri de masa de 15 lei/zi lucratoare + bonusuri individuale si de echipa.

Motivatie:

• Disponibilitate la program in ture si lucru in weekend;
• Cursuri de specializare in vanzari;
• Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta.

Responsabilitati:

• Intampinarea clientilor;
• Intelegerea nevoilor clientilor;
• Recomanda produsele potrivite;
• Aranjeaza marfa la raft.

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 200 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria

Publicat pe 18.07.2018

Full Time
3-4 ani
Liceu
Magazin de Articole Sportive
Vânzări