Warning message

  • Acest Anunț de Job nu mai este activ. Caută Job-uri noi aici.

Vanzator biciclete - hervis Timisoara

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- Sa fie dispus sa invete si sa se dezvolte in cadrul companiei;
- Profesionist, serios, respecta programul;
- Sa fie dedicat 100 %, sa se implice in toate proiectele pe care vrem sa le realizam;
- Sa poata sa lucreze in echipa;
- Sa fie pasionat de sport,(de biciclete in mod special);
- Sa fie indemanatic, sa aiba cunostinte tehnice despre biciclete, componente si accesorii;
- Notiuni minime despre mecanica bicicletelor: centrat, montat, demontat etc.,

Atributii:
- In primul rand trebuie sa stie sa mearga cu bicicleta;
- Oferă consultanta clientilor în alegerea bicicletelor, pieselor si accesoriilor potrivite;
- Asigura procesul de vanzare in magazin, interactioneaza cu clientii, lucreaza cu casa de marcat si programul de gestiune, incaseaza contravaloarea marfurilor, etc.
- Sa asigure un service de calitate bicicletelor aflate la reparat;
- Participa la training-uri, concursuri si iesiri cu echipa.

Descrierea jobului

Beneficii:

Salariu fix +procent din vanzari, bonuri de masa de 15 lei/zi lucratoare + bonusuri individuale si de echipa.

- Salariu fix ;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri de performanta;
- Seriozitate (salariul si bonusurile le vei primi fara intarziere……de fiecare data!)
- Uniforma de lucru;
- Un mediu placut de lucru si o atmosfera mereu pozitiva
- Posibilitate de promovare in cadrul firmei;

De când avem nevoie?
Cât mai repede…

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria

Publicat pe 18.07.2018

Timișoara
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Magazin de Articole Sportive
Vânzări