Asistent Vanzari

Candidatul ideal

Firma DEICHMANN este prezentã cu aproape 3.989 magazine în peste 25 țãri europene și Statele Unite, fiind cel mai mare comerciant de încãlțãminte din Europa. În vara anului 2007 am deschis primele filiale în România, ajungând în prezent la peste 90 de magazine.
Expansiunea noastrã continuã iar dvs. puteți face parte din povestea noastrã de succes!

Pentru completarea echipei Deichmann din Alba Iulia, Brasov, Constanta, Cluj, Medias, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Sibiu, Targu Mures, Tecuci, Timișoara si Tulcea căutăm:

Asistent/ă vânzări

Cerinţe:
• orientare către clienţi şi nevoile lor
• responsabilitate, implicare şi seriozitate
• rezistenţă la stres
• flexibilitate şi perseverenţă
• spirit de echipă şi adaptabilitate

Descrierea jobului

Oferim:
• şcolarizare intensivă și pregatire practică
• contract de muncă cu normă întreagă
• pachet salarial atractiv, bonuri de masă, comisioane din vânzări și prime pentru anumite evenimente
• alte beneficii si evenimente de echipă
• un loc de muncă sigur într-o companie internaţională de succes

Dacă consideraţi că sunteţi candidatul potrivit pentru această poziţie,
vă rugăm să trimiteţi aplicaţia dvs.

Publicat pe 03.09.2018

Timișoara
Alba Iulia
Brașov
Sibiu
Pitești
Constanța
Târgu Mureș
Ploiești
Tecuci 805300
Cluj-Napoca
Râmnicu Vâlcea
Tulcea
Mediaș
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Încălțăminte
Vânzări/Magazin