Beauty Adviser (f/m)

în cadrul magazinului Kaufland Barbu Văcărescu, București

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

  • Consiliezi clienții prin realizarea de recomandări personalizate
  • Promovezi produsele cosmetice, aprovizionezi rafturile și actualizezi prețurile
  • Furnizezi cu amabilitate informațiile solicitate de către clienți
  • Ești responsabil/ă de încasarea contravalorii produselor
  • Asiguri și menții un aspect plăcut al spațiului de vânzare

Profilul tău

  • Studii medii finalizate
  • Experiență de lucru în domeniile Customer Service și/sau Vânzări
  • Bune abilități de vânzare și comunicare, atenție la detalii și inițiativă
  • Ești pasionat/ă de produsele de înfrumusețare
  • Competențe în realizarea unui machiaj (reprezintă avantaj)

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Publicat pe 06.12.2018

Full Time
Mai puțin de 1 an
Liceu
Cosmetică/Parfumerie
Vânzări/Magazin
Engleză