CASIER/A, LUCRATOR COMERCIAL (Vanzator/Vanzatoare)

Candidatul ideal

Profilul urmarit:

- Personalitate placuta;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit organizatoric si de lucru in echipa;
- Tinuta si prezenta agreabila, conform domeniului de lucru;
- Disponibilitate pentru un program flexibil, in ture si lucru in zilele de week-end;
- Cunosterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

-Intampina clientii in mod corespunzator.
-Relationeaza cu acestia si identifica metoda potrivita de prezentare a produselor.
-Promoveaza si vinde corespunzator produsele, oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare.
-Este intotdeauna informat cu privire la tendintele in moda
-Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare.
-Asigura receptionarea articolelor vestimentare din punct de vedere calitativ si cantitativ.
-Asigura aprovizionarea si reaprovizionarea suprafatei de vanzare cu marfa.
-Mentine un mediu de lucru curat.
-Respecta regulile de visual impuse de merchandiser.

Beneficii:

Oferim salariu fix, bonuri de masa si bonusuri de target lunar si anual.

Viziteaza site-ul BSB Fashion: https://www.bsbfashion.com/ro/en/work-with-us

Founded in 1980 in Greece, BSB Fashion is an active presence in the production and trade of women’s clothing. It currently holds a leading position in the field of women’s fashion, with 100 branded stores both in Greece and abroad and more than 200 multi brand stores where the brand is available. In the latest years, BSB has been investing in the international markets. Today it has a strong presence in 12 countries (Greece, Romania, Turkey, Great Britain, Russia, Bulgaria, Lebanon, Cyprus, Armenia, Albania, Egypt and Moldova).
Please visit: https://www.bsbfashion.com/ro/en

BSB

Publicat pe 20.08.2018

București
Cluj-Napoca
Sibiu
Constanța
Brașov
Full Time, Part Time
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Fashion
Vânzări/Magazin
Engleză