Casier - Sibiu - Hornbach

Candidatul ideal

Profilul dumneavoastra:

- competenta profesionala;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- persoana serioasa, responsabila, amabila, cu spirit de echipa, flexibila si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Sarcinile dumneavoastra:

- realizarea operatiunilor de casa: incasarea sumelor achitate de catre clienti, operarea pe banda de casa a denumirii produselor, a cantitatii si a sumei incasate;
- intocmirea monetarului la sfarsitul fiecarei zile;
- acordarea asistentei clientilor in modul de utilizare a instrumetelor de plata.

Va oferim:

- formare profesionala in cadrul companiei;
- oportunitati reale de promovare in cadrul companiei;
- salariu atractiv si un sistem de premiere in functie de implicare si performante individuale;
- posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata;
- un loc de munca sigur intr-un ambient modern.

HORNBACH se afla in topul magazinelor de materiale de constructii si gradinarit cu o cifra de afaceri de peste 3 miliarde euro/an, cu o retea de peste 150 magazine si aproximativ 18000 de angajati. Momentan este prezent in 9 tari europene.

HORNBACH este o afacere de familie, independenta, listata la bursa, aflata deja la a 5-a generatie. Astazi compania germana opereaza unul dintre primele cinci lanturi de magazine de materiale de constructii si gradinarit din Europa.

In spatele succesului HORNBACH se afla angajatii nostri, condusi de catre o echipa de management experimentata. 140 de ani de istorie dovedesc succesul HORNBACH!

Publicat pe 09.07.2019

Sibiu
Full Time, Part Time
Liceu
Magazin de Bricolaj/Casă și Grădină
Casier