CASIER - VANZATOR RESTAURANT

Candidatul ideal

APTITUDINI:

  • receptivitate;
  • aspect fizic placut;
  • spirit de observatie dezvoltat;
  • politete si amabilitate;
  • corectitudine si promtitudine

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

  • Asigura gestionarea operatiunilor de casa, se ocupa cu incasarea de numerar, tichete, carti de credit,
  • Respecta timpii de servire catre clienti, sugereaza produse, promotii
  • Are obligatia sa predea gestiunea conform totalului citit de casa fiscala la sfarsitul turei.
  • Asigura si pastreaza curatenia pe tot parcursul zilei in zona de servire si zonele complementare si pastreaza curatenia zilnica a utilajelor aferente postului.
  • Va raspunde de aspectul si calitatea produsului finit vandut clientilor si va coopera cu ceilalti membri ai echipei in asigurarea continuitatii acesteia.

BENEFICII:

  • Salariu fix
  • Tichete de masa
  • Spor de weekend
  • Plata dubla pentru ore suplimentare
  • Decont pentru transportul de seara.

Compania Scandia Sibiu un brand recunoscut si apreciat de aproape un secol pentru produsele sale gustoase si de cea mai buna calitate, pregatite cu grija si pasiune, dupa retete unice. Pana in prezent sunt deschise 3 restaurante cu servire rapida in Mall Baneasa, Mall Promenada si Mall Vitan. Suntem in permanenta preocupati de construirea si dezvoltarea continua a echipei noastre de specialisti, pentru a putea raspunde zi de zi celor mai severe cerinte ale consumatorilor nostri, prin produse traditionale care sa asigure o alimentatie echilibrata necesara stilului de viata dinamic.

Publicat pe 30.08.2018

1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Restaurant, Fast Food, Cafenea
Vânzări/Magazin