Consilier vanzari Bucuresti Bigotti

Candidatul ideal

- Experienta similara(in magazin) constituie un avantaj;
- Cunostinte medii de limba straina si operare PC obligatoriu;
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva, responsabilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Aspect ingrijit;

Descrierea jobului

Desfasoara activitatile necesare procesului de vanzare ocupandu-se de clienti, prezentarea produselor, incheierea vanzarii, intretinerea magazinului si promovarea imaginii marcii BIGOTTI si MASSINI in urmatoarele locatii:

* Bucuresti

Se ofera:
Salariu motivant: FIX PLUS BONUSURI;
Uniforma;
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru competitiv.

Productie si comert cu confectii barbatesti de lux sub marcile BIGOTTI si MASSINI.

Publicat pe 11.07.2019

București
Otopeni 075100
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Fashion
Vânzări/Magazin