Consilier vanzari LEVI'S Cluj Napoca

Candidatul ideal

Vrei să te dezvolți într-un mediu profesionist și tânăr? Esti o persoană pozitivă?

Hai să ne cunoaștem dacă ai:

  • zâmbet și atitudine pozitivă
  • orientare către client
  • spirit organizatoric și de lucru în echipă
  • disponibilitate pentru un program flexibil, în ture și lucru în zilele de week-end;
  • experiență că vânzător/casier (avantaj)
  • cunostiinte medii de limbă engleză (avantaj)

Îți oferim:

  • Salariu atractiv intre 600 -650 euro brut
  • Bonusuri competitive
  • Tichete de masă
  • Program de lucru flexibil
  • Un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă

Descrierea jobului :

  • Relaționează cu clienții, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare
  • Identifică ocaziile de a vinde și produse complementare
  • Asigură recepționarea produselor din punct de vedere calitativ și cantitativ
  • Asigură aprovizionarea și reaprovizionarea suprafatei de vânzare cu marfă
  • Respectă regulile de visual impuse de merchandiser

Te așteptăm în echipa noastră LEVI'S din:

Cluj Napoca - VIVO! (Polus Center)

Compania ARIDON a fost înregistrată pe piaţa Moldovei în anul 1992 și în prezent activează cu succes, dispunînd de mai multe ramuri.

Cea mai mare realizare a companiei noastre este dezvoltarea reţelei de magazine ARIDON prin marfa adusă din Turcia! Aici puteţi găsi diverse modele de îmbrăcăminte din blugi care poate fi purtată de zi cu zi, în zece magazine ARIDON, în orașele Chișinău și Bălți!

Compania ARIDON este reprezentantul oficial al brand-urilor cu renume internațional și le promovează cu mândrie! Printre cele mai cunoscute se regăsesc: Levi’s, Celio, LTB, Colin’s, Oodji, OVSKids, Motivi.

În 2011 ARIDON şi-a pus ca scop o extindere pe scară largă, nu doar pe teritoriul Republicii Moldova, ci şi în România. Prin urmare, la etapa actuală suntem prezenți în 4 orașe-cheie din țara vecină, reprezentînd brand-ul Levi’s, cu șase magazine în total în București, Iași, Constanța și Timișoara. Și planificăm în continuare o activă extindere.

Un alt domeniu de activitate al companiei noastre este transportul internaţional de mărfuri - ARIDON Cargo. Dispunem de transport propriu, servicii calitative cu parteneri din ţările CSI, Turcia, China și Emiratele Arabe Unite.

Cea mai tânără ramură a companiei este ARIDON Turism. Agenţia noastră este gata să vă ofere vacanţa binemeritată, oriunde vă doriţi.

Suntem bucuroşi să colaborăm cu Dvs în oricare dintre direcţiile sus-menţionate.

Bine aţi venit la ARIDON!

Publicat pe 03.09.2018

Cluj-Napoca
Liceu
4001-4500 RON
Fashion
Vânzări/Magazin