Consilier Vanzari SALAMANDER Vivo Cluj

Candidatul ideal
Iti doresti sa -ti dezvolti abilitatile pe partea de vanzare, sa inveti mai multe
despre domeniul fashion si sa faci parte din echipa noastra? Afla mai mult
despre:

Ceea ce ar fi nevoie:
-Minim studii medii;
-Cunostinte de utilizare PC;
-Experienta in domeniu, dar sunte m constienti ca totul se invata
Descrierea jobului
Ceea ce cautam noi:
- coleg entuziast si pasionat de moda pentru a promova/vinde brandurile noastre;
- coleg cu abilitati de comunicare, sociabil, politicos pentru a consilia clientii nostri si a
gasi o solutie pentru ceea ce isi doresc;
- coleg cu initiativa, dedicat, pentru a performa intr -o companie de top, in zona de
Retail;
- coleg responsabil, atent l a detalii, corect, deoarece vei avea si activitati legate de stoc
si de incasare;
- coleg dornic sa invete si sa se dezvolte alaturi de echipa noastra;
- coleg integru care sa respecte procedurile de lucru si sa inteleaga utilitatea acestora.

Ceea ce ofer im:
Pachet salarial format din salariu fix, comisioane din vanzari, prime si premieri diverse;
Bonuri de masa;
Decont transport
Training specializat;
Mediu de lucru placut si profesionist;
Oportunitatea de a avansa in cadrul companiei .

Poti trimite cv -ul tau pe adresa recrutare@otter.ro sau ne poti contacta la
numerele de telefon 0721222471 / 0724323044.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate
comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca
fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa
de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo,
Salamander, Clarks, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata
din 66 de magazine localizat e in cele mai mari orase ale tarii.

Publicat pe 03.07.2018

Cluj-Napoca
Liceu
Încălțăminte
Vânzări