CONSILIER VANZARI (TIMISOARA, PLOIESTI, BRASOV, CRAIOVA)

Candidatul ideal

Daca esti o persoana pasionata de produse de machiaj, parfumerie, produse de ingrijire si daca esti orientata catre client, bucura-te, alaturi de echipa noastra de drumul catre o cariera de succes in cadrul companiei Sephora!

• Competente in realizarea unui machiaj (reprezinta un avantaj)
• Abilitati de vanzare si comunicare
• Experienta in domeniile: customer service si vanzari
• Initiativa si dinamism

Descrierea jobului

Consilierea clientilor si promovarea produselor companiei;
• Promovarea si realizarea serviciilor de make-up Sephora;
• Realizarea planului lunar de vanzari

We are an international chain of luxury stores for cosmetics and fragrance, worldwide leader, part of Louis Vuitton Moet Hennessy Group. Also leader on the romanian market, we offer to our customers a complete beauty experience in our stores, with high standard customer service, large range of brands, beauty services and advices from the experts.

Candidatii interesati pot aplica direct sau pot trimite cvul la urmatoarea adresa: afrunza@sephora.ro sau/si
pentru BUCURESTI: mag1584@sephora.ro
pentru BRASOV: mag1644@sephora.ro
pentru CRAIOVA: mag1940@sephora.ro
pentru PLOIESTI: mag1772@sephora.ro
pentru TIMISOARA: mag1974@sephora.ro

Publicat pe 28.06.2018

Brașov
București
Craiova
Ploiești
Timișoara
Full Time, Part Time
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Cosmetică/Parfumerie
Vânzări