CONTABIL PRIMAR ECCO

Candidatul ideal

  • Studii superioare economice;
  • Experienta minim 1 an in contabilitate;
  • Cunostinte operare PC, Word si Excel;
  • Reprezinta avantaje: cunostinte Dynamics AX si Limba engleza;
  • Cunostinte legislatie si fiscalitate de baza;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Atentie la detalii, ordonat;
  • Abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza, respectarea termenelor limita.

Ce oferim?

  • Pachet salarial;
  • Tichete de masa;
  • Cadouri de Paste si de Craciun;
  • Mediu de lucru placut si profesionist intr-o companie multinationala;
  • Dezvoltare continua, posibilitate de avansare;
  • Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara;
  • Siguranta.

Responsabilitati:

  • inregistreaza registre de casa;
  • inregistreaza facturi clienti, deconturi;
  • importa tranzactiile POS, vanzarile;
  • intocmeste registrul de casa centralizat;
  • mentine relatia cu responsabilii magazinelor;
  • incarcare - descarcare gestiune;
  • inregistrare facturi furnizori externi;
  • inregistrare mijloace fixe;
  • alte sarcini din sfera de activitate si din domeniul administrativ.

ECCO este unul din primii 3 producatori de piele din lume, incaltamintea fiind produsa aproape exclusiv in fabrici proprii. ECCO este în top 3 al celor mai mari producatori de incaltaminte din lume, cu vanzari pe toate continentele, in peste 90 de tari din lume. Misiunea ECCO este sa ofere incaltaminte confortabila, cu stil şi de calitate superioara.

Publicat pe 27.06.2019

Cluj-Napoca
Liceu
Încălțăminte
Financiar/Contabil
Engleză