COORDONATOR DE FARMACII

Candidatul ideal:

-studii superioare( constituie avantaj Facultatea de Medicina si Farmacie)

-experiența in domeniul farmaceutic minimum  2 ani;

-cunoașterea pieței farmaceutice si de retail;

-experiența in coordonarea si conducerea unei echipa ( constituie un avantaj)

-aptitudini in colaborarea cu oamenii, comunicare, motivare, adaptare, medierea conflictelor;

-respectarea sarcinilor trasate, integritate si  corectitudine conform cu cerințele  companiei;

-adaptarea la condiții si lucrări noi;

-abilitați de organizare, planificare si analiza;

-capacitatea de a lua decizii si de asumare;

-abilitați de implementare, obținere si verificare a obiectivelor companiei;

- cunoștințe in utilizarea MS Office

-deținere permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

-implementarea , realizarea si verificarea targetelor companiei;

-respectarea si monitorizarea procedurilor interne;

-participarea la deschiderea de noi farmacii si instruirea personalului nou angajat;

-elaborarea si transmiterea rapoartelor de activitate solicitate, către persoanele responsabile(interesate);

-răspunde de motivarea, dezvoltarea si evaluarea personalului din echipa sa, in funcție de obiectivele stabilite.

Beneficii:

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru competitiv;
-posibilitatea de dezvoltare a carierei prin cursuri de specialitate

Publicat pe 14.02.2019

Ploiești
Învățământ Universitar
Nespecificat
Farmacie, Sănătate, Optică
În Sediul Central
Engleza nivel mediu