Gestionar, Manipulant Depozit LEVI'S

Candidatul ideal

RESPONSABILITĂȚI de BAZĂ:

  • Descărcarea coletelor primite de la producător, verificarea acestora și pregătirea coletelor pentru expediere;
  • Scanarea articolelor pentru introducerea lor în gestiunea depozitului, sortarea articolelor pe diverse criterii, repartizarea lor conform listelor, alarmare și etichetare;
  • Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
  • Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  • Studii medii complete;
  • Experiența pe un post similar este un avantaj;
  • Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare.

Îți vom oferi un loc de muncă stabil, cu un salariu aprox. 600 euro BRUT și un colectiv energic și unit!

Locația depozitului este în Sectorul 5, dacă îți este interesant atunci, aplică aici

Compania ARIDON a fost înregistrată pe piaţa Moldovei în anul 1992 și în prezent activează cu succes, dispunînd de mai multe ramuri.

Cea mai mare realizare a companiei noastre este dezvoltarea reţelei de magazine ARIDON prin marfa adusă din Turcia! Aici puteţi găsi diverse modele de îmbrăcăminte din blugi care poate fi purtată de zi cu zi, în zece magazine ARIDON, în orașele Chișinău și Bălți!

Compania ARIDON este reprezentantul oficial al brand-urilor cu renume internațional și le promovează cu mândrie! Printre cele mai cunoscute se regăsesc: Levi’s, Celio, LTB, Colin’s, Oodji, OVSKids, Motivi.

În 2011 ARIDON şi-a pus ca scop o extindere pe scară largă, nu doar pe teritoriul Republicii Moldova, ci şi în România. Prin urmare, la etapa actuală suntem prezenți în 4 orașe-cheie din țara vecină, reprezentînd brand-ul Levi’s, cu șase magazine în total în București, Iași, Constanța și Timișoara. Și planificăm în continuare o activă extindere.

Un alt domeniu de activitate al companiei noastre este transportul internaţional de mărfuri - ARIDON Cargo. Dispunem de transport propriu, servicii calitative cu parteneri din ţările CSI, Turcia, China și Emiratele Arabe Unite.

Cea mai tânără ramură a companiei este ARIDON Turism. Agenţia noastră este gata să vă ofere vacanţa binemeritată, oriunde vă doriţi.

Suntem bucuroşi să colaborăm cu Dvs în oricare dintre direcţiile sus-menţionate.

Bine aţi venit la ARIDON!

Publicat pe 09.07.2018

Liceu
Fashion
Achiziții, Logistică/Comenzi/Delivery Management