Inventorist

Candidatul ideal

Cerinte:

- Minim studii medii
- Disponibilitate deplasari in tara (minim 70% din timp)
- Minim cunostinte operare PC (Excel, Outlook)
- Permis auto categ.B
- Seriozitate
- Capacitate si dorinta de invatare
- Adaptat lucrului in echipa
- Rezistenta la efort

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Pregatirea documentelor pentru inventar
- Efectuarea inventarului fizic in magazine (Bucuresti + tara)
- Prelucrarea datelor din teren si trimiterea lor la sediul central

Oferta:

- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie dinamic

Lagardère Travel Retail este una dintre cele patru divizii ale Grupului Lagardère și este lider global inovator în industria de retail pentru călători. Divizia globală operează 4.400 de magazine prin conceptele Travel Essentials, Duty Free și Foodservice în aeroporturi, gări și alte concesiuni din 34 de țări și generează vânzări de 4,5 miliarde EUR.

În România, compania este prezentă pe piață de peste 20 de ani, acoperind segmente multiple de retail (News & Convenience, Gifts & Souvenirs și Foodservice), pe mai multe canale: comerțul din zonele de tranzit (de ex. aeroporturi, gări, metrou), galerii comerciale, malluri, centre de afaceri și instituții publice.

Lagardère Travel Retail Romania operează în prezent o rețea de peste 250 de magazine, cu un portofoliu de opt branduri, dintre care cele mai cunoscute sunt INMEDIO, RELAY, 1 MINUTE și SO! COFFEE.

www.lagardere-tr.ro

Inventorist

Publicat pe 01.10.2018

Liceu
Altele
Logistică/Comenzi/Delivery Management