Lucrator comercial - Ilfov - Hornbach

Candidatul ideal

Profilul dumneavoastra:

- competenta profesionala;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- persoana serioasa, responsabila, amabila, flexibila, cu spirit de echipa si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

Sarcinile dumneavoastra:

- acordarea de consultanta clientilor in functie de achizitiile pe care acestia doresc sa le faca in magazin;
- promovarea produselor din magazin;
- realizarea de comenzi in sistem si etichetarea preturilor;
- aranjarea produselor pe raft.

Va oferim:

- formare profesionala in cadrul companiei;
- oportunitati reale de promovare in cadrul companiei;
- salariu atractiv si un sistem de premiere in functie de implicare si performante individuale;
- posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata;
- un loc de munca sigur intr-un ambient modern.

Descrierea companiei

HORNBACH se afla in topul magazinelor de
materiale de constructii si gradinarit cu o cifra de afaceri de peste 3
miliarde euro/an, cu o retea de peste 150 magazine si aproximativ 18000
de angajati. Momentan este prezent in 9 tari europene.

HORNBACH
este o afacere de familie, independenta, listata la bursa, aflata deja
la a 5-a generatie. Astazi compania germana opereaza unul dintre primele
cinci lanturi de magazine de materiale de constructii si gradinarit din
Europa.

In spatele succesului HORNBACH se afla angajatii
nostri, condusi de catre o echipa de management experimentata. 140 de
ani de istorie dovedesc succesul HORNBACH!

Publicat pe 09.07.2019

Comuna Domnești
Full Time, Part Time
Liceu
Magazin de Bricolaj/Casă și Grădină
Vânzări/Magazin