Optometrist

Responsabilitati:

  • Realizeaza determinari de dioptrii cu aparatura din dotare;
  • Ofera consultanta de specialitate clientilor interesati de produsele magazinelor noastre;
  • Recomanda produsele potrivite conform retetei clientului si dorintelor acestuia;
  • Atitudine orientata spre client, spirit proactiv, abilitati de comunicare dezvoltate.

Cerinte:

  • Absolvent cursuri de specialitate (optometrie);
  • Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu fix (se discuta in cadrul interviului) si bonus.
  • Program de lucru flexibil ( in ture);
  • Training-uri si cursuri de specialitate;
  • Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;

Despre noi:

Optical Network a luat fiinta in anul, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 34 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid.

Optometrist

Publicat pe 05.09.2018

Târgu Mureș
București
Iași
Piatra Neamț
Oradea
Arad
Râmnicu Vâlcea
Bacău
Alba Iulia
Târgoviște
Deva
Baia Mare
Timișoara
Învățământ Universitar
Farmacie, Sănătate, Optică
Vânzări/Magazin