Personal pentru magazinele Mega Image din Sec. 6

Candidatul ideal

  • Studii medii - Lucrator Comercial;
  • Diploma Bacalaureat - cerinta obligatorie pentru Casier;
  • Calificare in domeniu - cerinta obligatorie pentru Vanzator;
  • Experienta anterioara in comert;
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit de initiativa;
  • Flexibilitate si spirit de echipa.

Descrierea jobului

  • sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
  • sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
  • sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
  • sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
  • sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
  • sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

BENEFICII

  • Prima lunara de prezenta
  • Prima procentuala 5% din salariu brut
  • Prima trimestriala de performanta
  • Tichete de masa (15,09 lei/ zi lucrata)
  • Card de reduceri pentru cumpărături
  • Program de lucru flexibil
  • Ajutoare pentru situații speciale
  • Uniformă de calitate asigurata de magazin
  • Spațiu de luat masa
  • Sanse de crestere in cariera
  • Cursuri de formare si dezvoltare

MEGA IMAGE este un lanţ de supermarket-uri cu o puternică prezenţă atât la nivel internaţional, cât şi la nivel naţional. Făcând parte din Ahold Delhaize GroupMEGA IMAGE este o companie dinamică ce se află în plin proces de expansiune. Pentru mai multe informaţii, vă invităm să vizitaţi website-urile noastre: www.aholddelhaize.com , www.mega-image.ro.

Publicat pe 02.05.2019

București
Full Time, Part Time
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Cash and Carry
Casier, Vânzări/Magazin