PIZZA HUT ANGAJEAZA: LUCRATORI IN BUCATARIE SI OSPATARI!

Candidatul ideal
Atitudine pozitiva
Orientare catre clienti
Dorinta de a lucra in echipa
Ne dorim angajati cu respect fata de oameni, buni comunicatori, dedicati si responsabili.

Descrierea jobului

Lucratori in bucatarie:
Asigura produse de calitate respectand retetele de preparare
Respecta regulile de siguranta alimentara
Contribuie la aprovizionarea si curatenia la locul de munca.

Ospatari:
Este deschis si prietenos cu clientii
Onoreaza comenzile oferind o experienta placuta clientiilor
Contribuie la aprovizionarea si curatenia la locul de munca

Beneficii:
PROGRAM FLEXIBIL 4,6,8
TICHETE DE MASA
CALIFICARE IN MESERIA ALEASA
TRAINING SPECIALIZAT
POSIBILITATI DE DEZVOLTARE SI PROMOVARE
NU SE SOLICITA EXPERIENTA DE LUCRU
CONTRACT DE MUNCA PE PERIOADA NEDETERMINATA

YUM!Brands este cea mai mare companie de lanturi de restaurante si unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Marcile de restaurante detinute de companie - KFC - Pizza Hut si Taco Bel - sunt liderii globali in materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza si stil mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut servesc zilnic milioane de clienti in mai mult de 90 de tari.
In Romania, Pizza Hut detine 22 de restaurante, iar Pizza Hut Delivery 18 restaurante, care asigura serviciu de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti, facem diferenta prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clientii nostri fiind cei mai importanti pentru noi.
Suntem Coleque Maniaci, colegii nostri fiind cei mai valorosi! Aici suntem o echipa!
Planifica-ti cariera la Pizza Hut!
Te asteptam si pe pagina noastra de cariere!

Publicat pe 30.08.2018

Brașov
București
Cluj-Napoca
Iași
Timișoara
Bacău
Oradea
Full Time, Part Time
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Restaurant, Fast Food, Cafenea
Vânzări/Magazin
Engleză