Regional Sales Manager PPT Baia Mare

Căutăm : Regional Sales Manager
Ce oferim :
•Un pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus, masina ,laptop );
•Un mediu de lucru placut si dinamic intr -o companie internationala aflata in
expansiune ;
•Posibilitati de dezvoltare profesionala siinstruire constanta .
Atribuțiile tale :
•Coordonarea activitatii a15 -20 de magazine (cu omedie de 4vanzatoare per
magazin );
•Implementarea si controlul obiectivelor de business (vanzari ,bugete ,cost
control, etc) la nivel de magazin ;
•Implementarea sicontrolul standardelor existente ;
•Supravegheaza prezentarea produselor pe rafturi ,cosuri si etichetarea
acestora in cadrul vizitelor zilnice in magazine ;
•Coordonarea activitatii de inventariere pe magazine pentru corectia
stocurilor ;
•Managementul personalului din magazine (recrutare ,training, motivare ).
Cu o experiență de 12 ani pe
piață și o prezență în 3 țări,
Prețuri Pentru Tine este cel mai
mare retailer românesc de
îmbrăcăminte, încălțăminte și
accesorii pentru moda de zi cu zi.
PESTE
200
de Magazine
PESTE
2000
De angajați

PPT

Publicat pe 13.03.2019

Baia Mare
Full Time
3-4 ani
Liceu
Magazin Universal
Vânzări/Sediu