Regional Sales Manager Senior PPT Iasi

Căutăm : Regional Sales Manager Senior
Ce oferim :
•Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonus, masina ,laptop) ;
•Mediu de lucru plăcut șidinamic ;
•Posibilitatea de dezvoltare profesională .
Atribuțiile tale :
•Coordonarea Managerilor de zona (4-5)din regiunea pe care ogestionează,
fiecare având câte 15 -20 de magazine în subordine ;
•Implementarea obiectivelor de business (vanzari ,bugete ,cost control, etc );
•Implementarea standardelor existente sidezvoltarea unor proceduri de lucru
pentru eficientizarea activitatii ;
•Coordonarea activitatii de inventariere pe magazine pentru corectia
stocurilor ;
•Managementul personalului (recrutare ,training, motivare );
•Coordonarea /controlul activitatilor de distributie materiale publicitare ;
Cerințe :
•Are cel putin 3ani de experienta manageriala in coordonarea echipelor intr -o
companie cu specific de Retail ;
•Are cunostinte financiare si abilitati de analiza ainformatiilor financiare si a
indicilor de performanta ;
•Are cunostinte solide in domeniul Retailului si intelege specificitatea acestui
sector ;
Cu o experiență de 12 ani pe
piață și o prezență în 3 țări,
Prețuri Pentru Tine este cel mai
mare retailer românesc de
îmbrăcăminte, încălțăminte și
accesorii pentru moda de zi cu zi.
PESTE
200
de Magazine
PESTE
2000
De angajați

PPT

Publicat pe 13.03.2019

Iași
Full Time
3-4 ani
Liceu
Magazin Universal
Vânzări/Magazin