Sales Assistant Caramel Bucuresti

Candidatul ideal

  • Studii comerciale
  • Cunoştinţe în domeniul logisticii mărfurilor şi experienţă în prezentarea produselor
  • Interes faţă de modă şi tendinţele actuale din lumea acesteia

Descrierea jobului

  • Sa incaseze;
  • Sa receptioneze marfa;
  • Sa vanda catre clienti;
  • Part-time - 6 ore/zi

Ce oferim

  • Bonus lunar in functie de vanzari
  • Prime bazate pe performanta;
  • Reducere pentru produsele firmei.

Producator exclusiv de imbracaminte pentru femei, fondat in 2001, in Cluj-Napoca. Producem o gama variata de piese vestimentare: business, casual, elegante si pentru ocazii speciale.

Doua subiecte sunt centrale companiei: calitatea si designul. Acordam atentie maxima calitatii produselor noastre, fiecare departament implicandu-se in realizarea acestuia, de la faza de concept si pana la crearea produsului final.

Realizam produse in serie pentru ca ne dorim ca ele sa ajunga la cat mai multe persoane, dar si pentru ca vrem sa oferim preturi echitabile.

Publicat pe 05.08.2019

Full Time
Mai puțin de 1 an
Liceu
Fashion
Vânzări/Magazin, Casier