Sandwich Artist - Subway

Candidatul ideal

Cerinte:

• Amabilitate, promptitudine;

• Dinamism, spirit de initiativa;

• Spirit de Echipa;

• Flexibilitate;

• Orientare catre client;

• Calificarea nu este obligatorie

Descrierea jobului

Pentru magazinul Subway cautam angajati full time (8 ore) si part time (4 sau 6 ore) pentru pozitia de Sandwich Artist.

Un sandwich artist intampina si serveste clientii, pregateste mancarea, mentine standardele de siguranta in domeniul prepararii mancarii si in domeniul curateniei din restaurant.

Oferta:

•Salariu net: 1500 lei + bonuri de masa + plata ora suplimentare;

•Tichete cadou Paste si Craciun;

•Carduri de reduceri in reteaua Inmedio si 1 Minute;

•Masa asigurata de catre companie;

•Program flexibil;

•Training de specialitate;

•Oportunitatea de a promova.

Lagardère Travel Retail este una dintre cele patru divizii ale Grupului Lagardère și este lider global inovator în industria de retail pentru călători. Divizia globală operează 4.400 de magazine prin conceptele Travel Essentials, Duty Free și Foodservice în aeroporturi, gări și alte concesiuni din 34 de țări și generează vânzări de 4,5 miliarde EUR.

În România, compania este prezentă pe piață de peste 20 de ani, acoperind segmente multiple de retail (News & Convenience, Gifts & Souvenirs și Foodservice), pe mai multe canale: comerțul din zonele de tranzit (de ex. aeroporturi, gări, metrou), galerii comerciale, malluri, centre de afaceri și instituții publice.

Lagardère Travel Retail Romania operează în prezent o rețea de peste 250 de magazine, cu un portofoliu de opt branduri, dintre care cele mai cunoscute sunt INMEDIO, RELAY, 1 MINUTE și SO! COFFEE.

Publicat pe 06.08.2018

București
Full Time, Part Time
1-2 ani
Învățământ Postliceal
Liceu
Școala Profesională
Restaurant, Fast Food, Cafenea
Vânzări