Sofer profesionist - Timisoara Sagului

Candidatul ideal

Studii medii
Sofer profesionist – minim 1 an experienta
Permis de conducere categ B,C,E
Atestat transport marfa, card tahograf digital
Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
Experienta in transportul materialelor de constructii reprezinta un avantaj
Responsabil, onest, harnic si perseverent
Abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Participa la incarcarea marfii in mijloacele de transport, in baza documentelor de insotire a marfii
Transporta marfa la domiciliul clientilor si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ
Asigura integritatea marfurilor transportate
Respecta ruta de transport si livreaza produsele conform programarii
Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului
Asigura distributia marfurilor achizitionate de catre clienti, de la magazin catre domiciliul acestora pe raza orasului / judetului

Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Suntem Dedeman - companie care apreciază competenţa, iar succesul nostru ca lider naţional este meritul echipelor de oameni implicaţi, cu iniţiativă şi dornici de afirmare. Performanţele obţinute au la bază un sistem organizaţional care oferă şanse egale şi susţine dezvoltarea continuă prin programe de pregătire şi o evaluare obiectivă. Pe o piaţă naţională foarte competitivă, ne bazăm pe toţi membrii echipei noastre pentru a obţine rezultate excepţionale şi pentru a oferi servicii excelente clienţilor noştri. In Dedeman toţi suntem membri ai unei familii, împărtăşim valori şi ţeluri comune, muncim şi ne bucurăm împreună de succes, ne ajutăm reciproc pentru obţinerea celor mai bune rezultate şi ne dezvoltăm într-un mediu de lucru care ne inspiră şi ne motivează.

Pentru mai multe detalii vizitati www.dedeman.ro

Publicat pe 22.06.2018

Timișoara
Liceu
Magazin de Bricolaj/Casă și Grădină
Șofer, Logistică/Comenzi/Delivery Management