Specialist Resurse Umane (Administrare personal) PPT Bucuresti

Căutăm : Specialist Resurse Umane
Candidatul ideal :
•Cunoasterea programului Charisma (obligatoriu )
•Responsabilitatea muncii .
•Experienta in administrarea de personal (preferabil un minimum de 3-5ani ).
•Limba engleza :nivel mediu .
•Calificare /Certificare ca Inspector Resurse Umane .
Atribuțiile tale :
•Operarea in programul Charisma .
•Gestionarea documentelor privind administrarea de personal .
•Dezvoltarea programelor de retentie ,staffing, compensare si beneficii ,
training siprotectia muncii .
•Actualizarea fiselor de post siadiferitelor baze de date .
•Raportari HR Admin :Rapoarte lunare ,trimestriale ,anuale .
•Imbunatatirea procedurilor siproceselor HR .
•Auditarea dosarelor de personal .
•Mentinerea legaturii cu Institutii precum ITM, companii de audit, agentii
pentru protectia muncii .
•Participarea in cadrul intalnirilor departamentale .
•Asigurarea respectarii normelor legislative .
Cu o experiență de 12 ani pe
piață și o prezență în 3 țări,
Prețuri Pentru Tine este cel mai
mare retailer românesc de
îmbrăcăminte, încălțăminte și
accesorii pentru moda de zi cu zi.
PESTE
2000
De angajați
PESTE
200
de Magazine

PPT

Publicat pe 13.03.2019

Full Time
3-4 ani
Învățământ Universitar
Magazin Universal
HR/Training/Recrutare/Educație