Stivuitorist - Brasov, Craiova, Timisoara Sagului

Candidatul ideal

- Autorizatie ISCIR obligatorie
- Experienta in manipularea materialelor de constructii cu stivuitorul
- Indemanare si simt practic
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa
- Harnic, perseverent, onest, cu simt al responsabilitatii

Descrierea jobului

- Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul
- Manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite, atat manual cat si cu ajutorul stivuitorului
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii
- Pastreaza utilajul in conditii bune de functionare
- Pastreaza si participa la curatenie in receptie si in zonele adiacente

- Pachet salarial motivant (salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
- Posibilitatea dezvoltarii in cariera

Suntem Dedeman - companie care apreciază competenţa, iar succesul nostru ca lider naţional este meritul echipelor de oameni implicaţi, cu iniţiativă şi dornici de afirmare. Performanţele obţinute au la bază un sistem organizaţional care oferă şanse egale şi susţine dezvoltarea continuă prin programe de pregătire şi o evaluare obiectivă. Pe o piaţă naţională foarte competitivă, ne bazăm pe toţi membrii echipei noastre pentru a obţine rezultate excepţionale şi pentru a oferi servicii excelente clienţilor noştri. In Dedeman toţi suntem membri ai unei familii, împărtăşim valori şi ţeluri comune, muncim şi ne bucurăm împreună de succes, ne ajutăm reciproc pentru obţinerea celor mai bune rezultate şi ne dezvoltăm într-un mediu de lucru care ne inspiră şi ne motivează.

Pentru mai multe detalii vizitati www.dedeman.ro

Dedeman

Publicat pe 17.08.2018

Brașov
Craiova
Timișoara
Liceu
Magazin de Bricolaj/Casă și Grădină
Logistică/Comenzi/Delivery Management