Stock Store Analyst / Store Replenishment PPT Bucuresti

Căutăm : Stock Store Analyst
Candidatul ideal :
•Experienta de lucru in retail pe segmente de activitate precum stock
replenishment, evidenta stocuri etc .
•Dexteritate in utilizarea programelor Microsoft Office (Excel, Word) .
•Experienta in lucrul cu programul Navision -constituie un avantaj
•Aptitudini de analiza si sinteza
•Atentie sporita la detaliile unui proiect ,ale unei baze de date etc .
•Determinare si punctualitate
Atribuțiile tale :
•Asigura aprovizionarea magazinelor in timpul stabilit si conform cu
parametrii de sezon setati
•Asigura nivelul optim al stocului din fiecare magazine prin propuneri de
suplimentare sau restrangere de aprovizionari , astfel incat sa se
mentina limita valorica si cantitativa impusa
Ia decizii legate de aprovizionare prin care se asigura mentinerea unui
nivel minim de out -of -stock
•Urmareste eficienta raportului de reaprovizionare si propune masuri de
eliminare aerorilor si imbunatatire acalitatii trimiterilor de marfuri
Cu o experiență de 12 ani pe
piață și o prezență în 3 țări,
Prețuri Pentru Tine este cel mai
mare retailer românesc de
îmbrăcăminte, încălțăminte și
accesorii pentru moda de zi cu zi.
PESTE
2000
De angajați
PESTE
200
de Magazine

PPT

Publicat pe 13.03.2019

Liceu
Magazin Universal
Achiziții, Logistică/Comenzi/Delivery Management