Tehnician de intretinere filiale (m/f) New Yorker

Spre viitor cu New Yorker!
New Yorker este una dintre firmele de renume international in domeniul modei si este prezenta cu marcile sale in 40 de tari, avand peste 1000 de filiale deschise deja pana in prezent. New Yorker reprezinta o garantie a unei permanente expansiuni si un nume cunoscut in domeniul modei pentru tineri.
Ca urmare a dezvoltarii continue a grupului nostru, cautam:

Tehnician de intretinere filiale (m/f), de preferinta din Bucuresti sau zonele limitrofe

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent al unei facultati cu profil tehnic (de preferinta in specialitatea Constructii)
  • Experienta intr-un domeniu similar, inclusiv posesor a unor cunostinte tehnice solide
  • Cunoasterea limbii engleze: mediu/avansat (limba germana constituie un avantaj)
  • Să fie capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi sa găseasca soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte
  • Sa fie un bun analist al costurilor si sa actioneze in avantajul firmei
  • Organizarea eficienta a propriei activitati pentru indeplinirea obligatiilor profesionale
  • Spirit de echipa
  • Disciplina si rigurozitate
  • Disponibilitate de interventie pe teren
  • Disponibilitate pentru frecvente deplasari in tara si program prelungit
  • Cunostinte bune de Microsoft Office: Excel, Word, Outlook
  • Permis categ. B

RESPONSABILITATI:

  • Responsabilitatea bunei functionari a unui numar de filiale arondate
  • Efectuarea de vizite regulate in filiale, inclusiv planificarea saptamanala a acestora, in concordanta cu prevederile superiorilor si respectand prioritatile
  • Efectuarea de rapoarte legate de starea filialelor vizitate
  • Realizarea in timp util a lucrarilor de intretinere/reparatie a tuturor instalatiilor tehnice, respectand standardele de calitate si eventualele termene
  • Tine evidenta eventualelor defectiuni, intocmeste documentatia necesara, via CAFM TRADENET si asigura remedierea acestora
  • Optimizarea proceselor de remediere a defectiunilor aparute in filialele arondate
  • Efectueaza comenzi de materiale necesare eventualelor reparatii, respectiv se ocupa de procurarea pe loc a acestora
  • Verificarea si inlocuirea materialului electric nefunctional (ex. Becuri, Neoane etc.)
  • Controlul regulat al sistemului de iluminat, al panoului electric
  • Igienizarea regulata a filtrelor instalatiei de climatizare
  • Realizarea, la nevoie, de lucrari de zugravire/vopsire pentru mentinerea unei bune imagini a filialei
  • Contractarea, la nevoie, a unor lucrari de mici dimensiuni, precum si supravegherea si/sau controlul pe timp de noapte a activitatii firmei externe contractate.

Oferta noastra:

Noi iti oferim un climat de lucru atractiv, cu provocari interesante, conditii de angajare si perspective de viitor atragatoare, intr-o companie de mare succes.

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1000 de filiale din 40 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 16.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 40 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.

Publicat pe 27.05.2019

București
Buftea 070000
Comuna Domnești
Otopeni 075100
Voluntari
Învățământ Universitar
Fashion
Administrative
Engleză